پایگاه خبری شاینا |shaina

«پیدا و پنهان» روی آنتن شبکه پنج می رود

۱۴۰۱/۱۱/۰۲ ۱۵:۱۱

اولین قسمت از سریال تلویزیونی «پیدا و پنهان» به کارگردانی آرش معیریان و شهرام شاه حسینی امشب یکشنبه، ۲ بهمن ماه از شبکه پنج به روی آنتن می رود.

به گزارش شاینا به نقل از روابط عمومی شبکه، «پیدا و پنهان» یک سریال اپیزودیک است که در هر قسمت از آن به یکی از پرونده‌های امنیت ملی می پردازد و زندگی ماموران امنیتی و اطلاعاتی را به تصویر می‌کشد.

تنهایی، نقب شب، چراغها، کمین و ... عنوان داستان های این مجموعه است که در هفت قسمت به آن پرداخته می شود.

داستان اصلی این سریال توسط گروهی از نویسندگانی همچون فروغ فروهیده، داوود زادمهر و مهدی حمزه نگارش شده است.

«پیدا و پنهان» روایت شغلی چند مامور وزارت اطلاعات است که هر بار درگیر پرونده‌‏های مختلف اقتصادی، امنیتی، اطلاعاتی و … می ‏شوند و هر کدام از این ماموران، جدا از درگیری‌شان با پرونده‏‌ها، قصه‌‏های خانوادگی و مشکلات مخصوص خودشان را دارند. تصویربرداری بخشی از این سریال در کشور ارمنستان انجام شده است.

فرامرز قریبیان، بیژن امکانیان، احمد ساعتچیان، کوروش سلیمانی، امیرحسین آرمان، حمید ابراهیمی، ناصر آقایی، حمیدرضا پگاه، میرطاهر مظلومی، بیژن افشار، شهروز ابراهیمی، مریم معصومی، الیزابت امینی، سیما خضرآبادی، طوفان مهردادیان، متین حیدرنیا، احسان عیوضی‌نژاد، حمیدرضا مولانا و سهیل فدایی در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

 سریال «پیدا و پنهان» از امشب دوم بهمن ماه ساعت ۱۹ پخش و تکرار آن ساعت ۲۳ و ۱۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود. این سریال به مدت ۴۵ دقیقه هرشب پخش می شود.

«پیدا و پنهان» روی آنتن شبکه پنج می رود

فاطمه عبدالمحمدی

62841