پایگاه خبری شاینا |shaina

شبکه رادیویی «صبا» ۱۰ ساله شد

۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۲:۱۰

مراسم تجلیل از برنامه‌سازان برتر شبکه رادیویی «صبا» به بهانه ۱۰ سالگی این شبکه برگزار شد.

به گزارش شاینا؛ دهمین سالگرد رادیو صبا با حضور مدیران و برنامه‌سازان این شبکه رادیویی امروز ۲۰ دی ماه در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

در این مراسم حمیدرضا افتخاری مدیر رادیو صبا، بشیر جعفری‌نیا مدیر گروه طنز و سرگرمی، عباس نژاد مدیر طرح و تولید، منصور ضابطیان، شاهین جمشیدی و جمعی از مجریان و برنامه سازان حضور داشتند.

فریبا باقری مجری این مراسم با اعلام پخش زنده این برنامه از شبکه و سایت رادیو صبا بیان کرد: امروز قرار است از برگزیدگان بخش‌های مختلف این شبکه تقدیر کنیم و به گونه‌ای تشکری از عوامل رادیو صباست.

در ابتدای این مراسم حمیدرضا افتخاری مدیر رادیو صبا روی استیج رفت و با اشاره به اینکه برای سخنانش از حافظ وام گرفته است با خواندن بیتی از حافظ بیان کرد: من اینجا می‌خواهم سخن را کوتاه کنم و فقط خیرمقدم می‌گویم به اهالی رادیو صبا که در جشن ده سالگی شبکه شرکت کردند. تشکر می‌کنم از همه کسانی که باعث شدند رادیو صبا در این چند سال چند گام جلوتر برود و رضایت مخاطب را بیش از گذشته به دست آورد.

وی اضافه کرد: همچنین از مخاطبان که روی تمام تغییرات رادیو صبا حساس هستند و این شبکه را از خود می‌دانند ممنونم. امیدوارم این روند همچنان ادامه یابد و موفقیت‌های بیشتری برای صبایی‌ها کسب شود.

افتخاری در پایان گفت: امیدوارم این رسم را ادامه دهیم و هر سال در چنین روزهایی در سالگرد شبکه دور هم جمع شویم و از زحمات دوستانمان تقدیر کنیم. ممنون از اینکه اینجا حضور دارید و صبایی هستید.

در ادامه این برنامه از برنامه‌سازان برگزیده این شبکه رادیویی تجلیل شد.

 

 

منبع:مهر

59443