پایگاه خبری شاینا |shaina

نوجوانان آی‌فیلمی به «دنیای شیرین دریا» وارد می‌شوند

۱۴۰۰/۰۳/۱۸ ۱۵:۰۳

سریال خاطره‌انگیز «دنیای شیرین دریا» در وب‌سایت شبکه آی‌فیلم قرار گرفت.


به گزارش شاینا به نقل از  روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، سريال دهه هفتادی «دنيای شيرين دریا» در وب‌سایت شبکه آی‌فیلم قرار گرفته و مخاطبان می‌توانند این سریال را در صفحه ویژه کودک و نوجوان مشاهده کنند.


بهروز بقایی این سریال را در سال ۱۳۷۷ کارگردانی کرده و از بازیگران آن می‌توان به زنده‌یاد پوپک گلدره، بهروز بقایی، فرهاد بشارتی، مینا نوروزی، مهسا ملاپور، عطیه غبیشاوی، امیر محمدزاده و حمزه شیرعلیپور اشاره کرد.
 

محور اصلی دنیای شیرین اتفاقاتی روزمره ای است كه برای چند نوجوان پیش می آید و هر كدام پند و عبرتی ویژه دارد این ماجراها توسط راوی داستان كه همان شیرین با بازی مرحوم پوپك گلدره می باشد روایت می‌شود.


ماجرای «دنیای شیرین» از این قرار است که دختری به نام دریا به‌اتفاق خانواده خود در یکی از روستاهای شمال کشور با امکانات اندکی زندگی می‌کند. بچه‌های خانواده هر بار مشکلی ایجاد می‌کنند و بزرگ‌ترها را به دردسر می‌اندازند و آنها ناچارند با درایت و تدبیر خود، مشکل را حل کنند.


صفحه ویژه کودک و نوجوان سایت آی فیلم از طریق آدرسfa.ifilmtv.com/s/koodak در دسترس بوده و هزینه اینترنت برای تماشای آثار بارگذاری شده در این صفحه، نیم بهاست.

نوجوانان آی‌فیلمی به «دنیای شیرین دریا» وارد می‌شوند

فاطمه عبدالمحمدی

57946