پایگاه خبری شاینا |shaina

پخش «قلاده های طلا» در شبکه سحر

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۲۰:۰۴

فیلم سینمایی «قلاده های طلا» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی یکشنبه 8 تیر ساعت 23:00 به وقت تهران از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.


به گزارش شاینا؛   ماجرای این فیلم به برنامه ریزی عوامل دستگاه های اطلاعاتی آمریکا ، انگلیس ، رژیم صهیونیستی ، ضد انقلاب و دیگر مخالفان نظام برای تشویش اذهان عمومی و به آشوب کشاندن فضای سیاسی کشور همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در سال 1388 آغاز می شود. با خبردارشدن وزارت اطلاعات ایران از موضوع بمب گذاری در پرواز هواپیمای اهواز به تهران حامل رئیس جمهور و درادامه تلاش های کادر و خدمه پرواز برای کشف و خنثی سازی بمب آغاز و با موفقیت به پایان می رسد ، اما مرحله دوم عملیات مخالفان با ورود «مازیار» جاسوس ارشد «ام آی سیکس» به همراه سرپرست ایرانی تبارش «یعقوب قادری» برای شروع و ایجاد فاز دوم آشوب و فتنه در کشور شروع می شود.


امین حیایی ، محمدرضا شریفی نیا، حمیدرضا پگاه ، علیرام نورایی ، مهدی صبایی ، نیلوفر خوش خلق ، محمود عزیزی ، زنده یاد داریوش اسدزاده ، آزیتا ترکاشوند در «قلاده های طلا» نقش آفرینی کرده اند و ارناد پانجیچ زبانگردانی و زیرنویس به زبان بوسنیایی این اثر سینمایی را انجام داده است.


«قلاده های طلا» با تهیه کنندگی محمد خزاعی در مدت زمان 100 دقیقه بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.

 

فاطمه عبدالمحمدی

55067