پایگاه خبری شاینا |shaina

فرهاد آئیش: خیلی‌ها جنبه‌های مثبت قرنطینه را می بینند

۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۲۰:۰۱

 فرهاد آئیش همراه با همسرش مائده طهامسبی به برنامه رادیویی "فرش بنفشه" رفتند و از روزهای قرنطینه و شرایط کرونایی گفتند.

به گزارش شاینا؛   مائده طهماسبی که با منصور ضابطیان در برنامه "فرش بنفشه" رادیو ایران گفت‌وگو می‌کرد، گفت: ما خانه‌ایم و فقط امروز برای خرید بیرون رفتیم که یک مقداری آذوقه برای چند روز آینده بخریم. الان به خانه رسیدیم. ناهار کوبیده گیاهی خوردیم جای شما خالی. کوبیده ای که با سویا و حبوبات طبخ شده است.

فرهاد آئیش هم در ادامه در این برنامه گفت: ما یک پروژه تئاتر به نام "فردریک" داشتیم که در سالن اصلی تئاترشهر قرار بود روی صحنه برود که فعلا مانده است. یک سریال هم من و مائده قراداد داریم که مشخص نیست در این شرایط چطور شود. دوستانی که تماس می‌گیرند برای عید متوجه شدم خیلی‌ها جنبه‌های مثبت ماجرا را می بینند. البته با در نظر گرفتن فاجعه‌ای که با آن روبرو هستیم، دارند جنبه‌های مثبت را می‌بینند.

وی افزود: می‌بینند که چقدر مرگ و میرناشی از تصادف ها کم شده است، انگار زمین می‌خواست کاری کند. امیدوارم البته خیلی انتقام‌جو نباشد. دوستی در مقاله‌ای بحران بیماری کرونا را به نام جنگ جهانی سوم خطاب کرده بود. در واقع تمام بشر در جنگ جهانی سوم قرار گرفته است. منتهی خوبیش این است این جنگ بین ملت‌ها نیست و همدردی و یاری بین ملت‌ها را در بردارد.

 

54421