پایگاه خبری شاینا |shaina

انتصاب مدیر رسانه‌های نوین معاونت سیما‎

۱۳۹۸/۰۲/۲۴ ۱۵:۰۲

با حکم معاون سیما، رضا شکرالهی‎فر به عنوان مدیر رسانه‌های نوین این معاونت منصوب شد.

به گزارش شاینا؛   با حکم دکتر مرتضی میرباقری معاون سیما و هماهنگی‌های به عمل آمده با معاون فضای مجازی سازمان صداوسیما و با توجه به جایگاه و نقش مهم رسانه‌های نوین؛ رضا شکرالهی‎فر به سمت مدیر رسانه‌های نوین معاونت سیما منصوب شد.
مدیریت متمرکز تولید محتوای اختصاصی فضای مجازی، نظارت بر نحوه بازنشر محتوای تولید شبکه‌ها در فضای مجازی و همکاری با مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما در خصوص تدوین سیاست‎های محتوایی فضای مجازی سیما و نظارت بر حسن اجرای آن از مواردی است که در این حکم بر آن تاکید شده است.
یکپارچه‎سازی بسترها و ساختارهای اطلاع‎رسانی و ارائه محتوای معاونت سیما در فضای مجازی، هماهنگی و ارتباط با معاونت فضای مجازی و معاونت توسعه و فناوری رسانه در حوزه‌های محتوا و زیرساخت و ایجاد و مدیریت بسترهای متمرکز تعاملی با مخاطبان سیما وفق سیاست‎های معاونت فضای مجازی به منظور شناسایی و بهره‎مندی از نیازها و سلایق مخاطبان در برنامه‎ریزی تولیدات فضای مجازی معاونت، مواردی است که در این حکم آمده است.
همچنین نظارت بر ثبت دقیق و کیفیت اطلاعات راهنمای الکترونیک برنامه در سطح شبکه‌های سیما و بررسی مستمر فرصت‎ها و تردیدهای فضای مجازی شبکه‌های سیما با حضور مطلوب معاونت سیما در فضای مجازی از دیگر مواردی است که در این حکم به آن اشاره شده است.

 

پروانه فیروزی

51026