پایگاه خبری شاینا |shaina

جشن اعیاد شعبانیه در رادیو تهران

۱۳۹۸/۰۱/۲۰ ۱۲:۰۱

شبکه رادیویی تهران به مناسبت سالروز میلاد با سعادت سه نور بزرگ ولایت حضرت امام حسین (ع)، جوانمرد کربلاحضرت عباس (ع) و امام سجاد (ع) ویژه برنامه های متعددی را تدارک دیده است.

به گزارش شاینا؛  «مدار فیروزه ای» ویژه ولادت سه اختر تابناک ولایت و امامت امام حسین (ع)، حضرت عباس (ع) و امام سجاد علیه السلام از امروز در رادیو تهران تهیه و پخش می شود.

مدار فیروزه ای برنامه ای شاد که با اجرای عباس محبی و فاطمه نیرومند با بخش های طنز طراحی شده است، این که چطور شاد باشیم و بتوانیم این شادی را تقسیم کنیم، مضمون اصلی این ویژه برنامه است. امروز  به میمنت سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار به کرامات و سیره زندگی ایشان پرداخته می شود.

بخشی از این برنامه به روز ملی فناوری هسته ای اختصاص یافته است که با کارشناسان و متخصصان انرژی هسته ای ایران گفت وگو می شود.

مدار فیروزه ای فردا چهارم شعبان، در اتباط با کربلا به زندگینامه و فضیلت  علمدار کربلا باب الحواحج حضرت ابوالفضل (ع) اختصاص یافته است.  

ولادت باسعادت چهارمین امام شیعیان جهان حضرت زین العابدین امام سجاد (علیه السلام) نیز در پنجم شعبان است که در این روز به مجموعه ادعیه و مناجات امام سجاد(ع)،  آثار و فضائل و مناقب ایشان پرداخته خواهد شد.

 ویژه برنامه «مدار فیروزه ای» به تهیه کنندگی ساناز باقری ساعت 11 تا 14 و 30 دقیقه از امروز تا پنجشنبه از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران تقدیم مخاطبان می شود.

برنامه «تهران من»، «چراغ»، «نقطه سر شب» و... از دیگر برنامه هایی هستند که در اعیاد شعبانیه از رادیو تهران موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز روی آنتن می رود.

 

میلاد محمدهاشم-

50775