پایگاه خبری شاینا |shaina

فردا اختتامیه جشنواره تئاتر ثمر برگزار می‌شود

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ۱۲:۱۲

 آیین اختتامیه هشتمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر فردا با معرفی برگزیدگان انجام می‌شود.
 

به گزارش شاینا؛  محمدرضا ژیان مؤسس جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر درباره آیین اختتامیه گفت: این مراسم فردا شب، دوشنبه (۲۰ اسفند ماه) از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن شماره یک عمارت نوفل لوشاتو برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: قرار بود این مراسم در تاریخ ۱۸ اسفند ماه برگزار شود که به دلیل مصادف شدن با سالروز شهادت امام علی النقی(ع) و به احترام آن حضرت با دو روز تاخیر فردا برگزار می‌شود.

وی همچنین گفت: سخنرانان بنده و افشین علی اصفهانی دبیر جشنواره، دکتر دادویی به نمایندگی از هیئت داوران و احتمال حضور شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وجود دارد.

ژیان اظهار داشت: هشتمین جشنواره تئاتر ثمر هفتم اسفند ماه در عمارت نوفل لوشاتو آغاز شد و ۲۴ گروه نمایشی از هشتم اجراهای خود را در این تماشاخانه آغاز کردند. خوشبختانه امسال تنوع ژانرها زیاد بود و همین از نقاط قوت جشنواره تئاتر ثمر محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: تعداد ۲۳ اثر در بخش مسابقه این دوره از جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر با بیش از ۳۰۰ عوامل در بخش‌های متفاوت هنری منتظر هستند تا آراء داوری را در روز اختتامیه شاهد باشند. برگزیدگان فردا در عمارت نوفل لوشاتو مشخص می‌شوند.

 

حسین قاسمعلی

50686