پایگاه خبری شاینا |shaina

نمایشگاه «مداد رنگی» در نیاوران برپا شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۳:۱۱

نمایشگاه «مداد رنگی» از  26 بهمن تا  اسفند در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برپاست.

به گزارش شاینا؛    در این نمایشگاه آثار تصویر گری 13 هنرمند از جمله اکبر نیکان پور، وحید شیخیان، اسدالله طبیب زاده، فرگل لیلا خطیبی دماوندی، اکرم زین العابدینی، هنگامه جعفرزاده سرهنگ آبادی، نسترن امرایی، اعظم امیری، پیام اجتهادی، فاطمه آقا محمدی عزیزی، فائزه بحری،  پریا چقامیرزائی، الهام حسنی، آرشام رضایی، فرشته رضائی‎شریف آبادی،مرجان صادقی، نیلوفرناجی پور، مرضیه مستاجران در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 هنرمندان در نمایشگاه  «مداد رنگی» در خلق آثار خود از تکنیک‎های گوناگونی همچون: آکرولیک،  رنگ روغن، میکس مدیا، آبرنگ، خودنویس، جوهر و مدادرنگی، ترکیب مواد، آکرولیک و چاپ، اسکراچ، پاستل گچی، رنگ روغن و اسکراچ، آبرنگ و مدادرنگی، گواش و راپید بهره گرفته‎اند سبک آثار نیز تصویرسازی کودک و بزرگسال است. گروه مدادرنگی در این نمایشگاه در نظر دارد تا مخاطب خود را با آنچه در ذهن دارد به چالش بکشد و پنجره‎ای برای به تصویر کشیدن خیال رو به سوی بیننده بگشاید.

گفتنی است نمایشگاه «مداد رنگی» از  26 بهمن تا  اسفند در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 الی 20  به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

 

فوادمحمدهاشم

50590