پایگاه خبری شاینا |shaina

۴ کارگردان هندی فیلمی ۴ قسمتی می‌سازند

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۷:۱۰

 چهار کارگردان نامدار بالیوود «ماهش مانجرِکار» «پرادیپ سارکار» «پریادارشان» و «آنیرودها روی چادهوری» که همگی دارنده جایزه ملی هستند فیلم «نقاب‌های نامرئی» را می‌سازند.
 

به گزارش شاینا؛   چهار کارگردان نامدار بالیوود «ماهش مانجرِکار» «پرادیپ سارکار» «پریادارشان» و «آنیرودها روی چادهوری» که همگی دارنده جایزه ملی هستند فیلم «نقاب‌های نامرئی» را می‌سازند.

این فیلم به معضلات امروزی هندوستان از جمله «همجنس‌بازی» «بیماری‌های روحی روانی» و مشکلات اجتماعی و فقر می‌پردازد. فیلم مرحله پیش تولید را پشت سر گذاشته و هر کدام از این کارگردان به صورت جداگانه بخش خود را می‌سازند.

تمام این پروژه با سرمایه‌گذاری کمپانی سرگرمی ونوس ساخته می‌شود.

«روی چادهوری» که قبلا فیلم «پینک(صورتی)» را کارگردانی کرده قرار است بخش «بیماری‌های روحی روانی» این فیلم را بسازد. او در این مورد می‌گوید: « احساس می‌کنم داستان این فیلم کوتاه خیلی با زندگی و دوران امروزه ما مرتبط است جاییکه به نظر می رسد هرکس دیگری را بازی داده و خود نیز بازی داده می‌شود. تم این داستان الهام‌بخش من شد تا به فکر داستانی در مورد یک زوج باشم و جنبه‌های تیره و ناپیدای زندگی این زوج و رابطه‌شان باشم. سعی کرده‌ام تریلری روانشناختی بسازم که در نسل فعلی ما و زندگی‌های ما بسیار دیده می‌شود و همه هر روز داریم تنهاتر می‌شویم و به شکلی فزاینده به فن‌آوری‌های نو متکی شده و فقط با اتکا به آن احساس امنیت و شادمانی و خرسندی می‌کنیم.»

 

حسین شیردل

50417