پایگاه خبری شاینا |shaina

«به‌وقت شام» و«امپراطور جهنم» در مسابقه آثار سینمایی ملی

۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۱۷:۰۸

 یزدان عشیری مدیر روابط عمومی پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت گفت دو فیلم «به‌وقت شام» و«امپراطور جهنم» به‌عنوان میهمان در بخش مسابقه آثار سینمایی مسابقه ملی حضور دارند.

به گزارش شاینا؛   چندی پیش خبری منتشر شد مبنی بر انصراف دو فیلم سینمایی «امپراطور جهنم» و «به‌وقت شام» از شرکت در پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت، چراکه «محمد خزاعی» تهیه‌کننده این دو فیلم در حال حاضر دبیر این رویداد است و همین مسئله موجب عدم نمایش این دو اثر در جشنواره شد.

اما در این خبر ذکر نشده بود که؛ آیا به‌صورت غیررقابتی اکران خواهند شد یا خیر؟ پیرو همین موضوع «یزدان عشیری» مدیر روابط عمومی پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت به تسنیم گفت: این دو فیلم به‌عنوان میهمان در بخش مسابقه آثار سینمایی مسابقه ملی حضور دارند و از آن جایی که تهیه‌کننده این دو فیلم در حال حاضر دبیر جشنواره هستند مطابق تصمیم شورای راهبردی جشنواره اجازه حضور در بخش‌های رقابتی را ندارند.

در نتیجه «به‌وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا و «امپراطور جهنم» اثر پرویز شیخ‌طادی که هردو به‌تهیه‌کنندگی محمد خزاعی ساخته شده‌اند در این جشنواره اکران خواهد شد اما به‌صورت غیررقابتی و مهمان.

 

کریم فیروزی

49969