پایگاه خبری شاینا |shaina

کمپانی دیزنی برنامه اکران خود در سال آینده را اعلام کرد

۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ۱۸:۰۷

کمپانی والت دیزنی در تصویری که به تازگی منتشر کرده است، تمام فیلم‌های این مجموعه که در سال ۲۰۱۹ اکران خواهند شد را مشخص کرد.

به گزارش شاینا؛  کمپانی والت دیزنی در تصویری که به تازگی منتشر کرده است، برنامه اکران انیمیشن های خود را در سال 2019 منتشر کرد. در این برنامه سری جدید اسباب بازی های 4 نیز به چشم می خورد. در این تصویر اولین انیمیشن این کمپانی در 17 اسفند ماه فیلم کاپیتان مارول خواهد بود.

کمپانی دیزنی برنامه اکران های خود در سال آینده را اعلام کرد/نمایش اسباب بازی های 4 در سال آینده

کمپانی دیزنی به عنوان یک انیماتور و کارآفرین، به خصوص به عنوان یک تولیدکننده فیلم های انیمیشن و همچنین به عنوان یک نوآور در این حوزه و طراح پارک تفریحی دیزنی لند شناخته می شود.

والت دیزنی بنیانگذار این کمپانی و کارکنانش، برخی از شخصیت‌های کارتونی معروف دنیا مانند میکی ماوس را خلق نمودند که والت دیزنی شخصاً صداپیشگی او را برعهده گرفت. در طول عمر خود، او موفق به دریافت چهار جایزه اسکار افتخاری و ۲۲ جایزه اسکار از مجموع ۵۹ نامزد اسکار، از جمله رکورددار چهار جایزه در یک سال شد. او همچنین موفق به کسب ۷ جایزه امی شده است و نام خود را به دیزنی‌لند و پارک‌های اقامتی والت دیزنی در آمریکا داده است. نام او همچنین به استراحت‌گاه‌های بین‌المللی مانند استراحت‌گاه دیزنی توکیو، دیزنی‌لند پاریس و دیزنی‌لند هنگ کنگ نسبت داده شده است.

 

سمیه قاسمعلی

49734