پایگاه خبری شاینا |shaina

فیلمبرداری «ماهی و برکه» به پایان رسید

۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ۱۸:۰۷

هادی انباردار تهیه کننده سینما از پایان فیلمبرداری فیلم «ماهی و برکه» در ارمنستان خبر داد.

به گزارش شاینا؛ هادی انباردار تهیه‌کننده سینما، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «ماهی و برکه» گفت: فیلمبرداری این فیلم سینمایی در ارمنستان به پایان رسید و تدوین آن توسط حسن حسن دوست آغاز شده است.

وی افزود: دیگر مراحل فنی این فیلم سینمایی را نیز به زودی آغاز خواهیم کرد و در تلاشیم فیلم را به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برسانیم.

گفتنی است؛ «ماهی و برکه» را علی براتی کارگردانی کرده و تهیه کنندگی آن بر عهده هادی انباردار است.

در خلاصه داستان «ماهی و برکه» آمده است:

فیلم به زندگی مخترع (علی یزدانی) در سه دوره کودکی، نوجوانی و جوانی او می‌پردازد. این مخترع در مسیر ساخت اختراعش دچار چالش‌هایی می‌شود که برای خانواده و اطرافیانش دردسر‌هایی را ایجاد می‌کند.

سعید آقاخانی، بهناز جعفری، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهسا هاشمی، عبدالباسط رضایی، مهرناز احدیان، ساغر کیان راستی و امیررضا فرامرزی در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند.

دیگر عوامل فیلم سینمایی «ماهی و برکه» عبارتند از:

مدیر فیلمبرداری: مهدی ایل‌بیگی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: مسعود میمی، تدوین: حسن حسن‌دوست، نویسندگان: مهدی نامجو، محمد صادق باقری و علی براتی، صدابردار: آرش برومندی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، مشاور کارگردان: سید حسین آزادی، طراح چهره پردازی: علی بهرامی‌فر، گروه تولید:صادق ایزدخو و ایمان قیدی، عکاس: امین حق‌بر.

 

فاطمه عبدالمحمدی

49732