پایگاه خبری شاینا |shaina

پوشش و تحلیل انتخابات ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین در سحر بالکان

۱۳۹۷/۰۷/۱۶ ۱۵:۰۷

کانال بالکان شبکه جهانی سحر همزمان با برگزاری هشتمین انتخابات بوسنی و هرزگوین، ویژه برنامه هایی را در کنداکتور خود به این موضوع اختصاص داد.

به گزارش شاینا؛  پوشش کامل اخبار و تحلیل رویدادهای انتخاباتی بوسنی و هرزگوین در ویژه برنامه کانال بالکان شبکه جهانی سحر به صورت زنده روز گذشته در ساعات مختلف با اجرای معمر اسپاهیچ و از استودیو دیالوگین در سارایوو پرداخته شد و بر روی آنتن رفت.

در این ویژه برنامه 20 دقیقه ای، علاوه بر انعکاس آخرین اخبار هشتمین دوره انتخابات عمومی بوسنی و هرزگوین ، اتاق خبر کانال بالکان با دعوت از کارشناسان مسائل سیاسی از بروکسل و آمریکا از طریق خط های تلفن اتاق خبر، اطلاعات کامل تری درباره نامزدهای شرکت کننده در این انتخابات، تعداد احزاب مختلف، مسائل کلیدی مطرح شده دراین انتخابات از سوی نامزدها ، چالش های بزرگ انتخابات و تاثیر تداوم بحران های اجتماعی و اقتصادی بر نتایج این انتخابات را تحلیل و بررسی کرد.

در این انتخابات که روز گذشته (7 اکتبر ۲۰۱۸) در بوسنی و هرزگوین برگزار شد، اعضای شورای ریاست جمهوری، پارلمان ایالتی و مجمع ها، در دو حوزه فدراسیون بوسنی و هرزگوین بین بوشنیاک ها و کروات ها و فدراسیون جمهوری صربسکا بین صرب ها با رای مردم انتخاب خواهند شد.

ویژه برنامه کانال سحر بالکان امروز دوشنبه 16 مهر نیز ادامه داشته و در ساعات 11:30 ، 15:30 و 20:30 به وقت تهران بر روی آنتن زنده این کانال می رود.

امروز همچنین در حین شمارش آرا، اخبار انتخابات به صورت مستقیم (آنلاین )از شبکه سحر بالکان پوشش داده می شود و بصورت زیرنویس آمار شمارش آراء ، اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ستاره کوشا

49724