پایگاه خبری شاینا |shaina

نماش «درساژ» در جشنواره بین المللی روسیه

۱۳۹۷/۰۶/۰۳ ۱۳:۰۶

«درساژ» نخستین ساخته پویا بادکوبه در ادامه حضورهای جهانی در بخش نمایش‌های ویژه هشتمین جشنواره بین المللی ساخالین روسیه با نام (ON THE EDGE)  به نمایش در می‌آید.

به گزارش شاینا؛   این فیلم در کنار آثاری از فیلمسازان همچون « دزدان فروشگاه» به کارگردانی هیروکازو کورئیدا برنده نخل طلا کن، «سوختن» ساخته لی چانگ دونگ و مکتوب،عشق من: آواز خواندن ساخته عبدالطیف کشیش و مردی که دن کیشوت را کشت ساخته تری گیلیام در بخش نمایشهای ویژه جشنواره ساخالین  به نمایش درمی آید.

‏‎«درساژ» به تهیه کنندگی روح الله برادری و سمیرا برادری که پیش از این در جشنواره جهانی فجر،برلین ۲۰۱۸،گرانادا،سیدنی استرالیا،شانگهای،ملبورن و افق های نو لهستان به نمایش درآمده و جوایزی از جمله جایزه ویژه هیات داوران برلین  و سیمرغ بهترین فیلم اول جشنواره جهانی فجر را دریافت کرده است از امروز ۲ شهریور ماه در جشنواره ساخالین روی پرده می رود.

‏‎در این فیلم علی مصفا، شبنم مقدمی، هوشنگ توکلی،علیرضا ثانی فر،علیرضا آقاخانی،سیامک ادیب،جلال فاطمی،لویی سیفی، یسنا میرطهماسب،باسط رضایی، به آفرید غفاریان،شایان فصیح زاده، رامبد مطلبی و با معرفی نگار مقدم به ایفای نقش می‌پردازند.
‏‎جشنواره فیلم ساخالین از 24 تا 31 آگوست 2018( 2 تا 9 شهریور) در شهر یوژنو - ساخالینسک در منطقه خاور دور در شرق روسیه برگزار خواهد شد.
‏‎پخش بین المللی «درساژ» برعهده دریم لب با مدیریت نسیرین میرشب است.

 

ستاره کوشا

49186