پایگاه خبری شاینا |shaina

قربانگاه عشق در برنامه"یک جرعه شعر"

۱۳۹۷/۰۵/۲۸ ۱۸:۰۵

ویژه برنامه"قربانگاه عشق"به مناسبت عید سعید قربان ودر ادامه سلسله نشست های ادبی"یک جرعه شعر" با حضور شاعران آیینی در فرهنگسرای عطار نیشابوری برگزار می شود.


به گزارش شاینا به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه10؛ در این ویژه برنامه که از ساعت 30/17 دوشنبه 29 مرداد ماه در سالن منطق الطیر فرهنگسرای عطار نیشابوری برگزار می شود؛ شاعرانی چون حمید سروش، امیر یزدانی نژاد، مهدی منصفی، سمیه یزدانی، مریم جاویدپور، جلیل مظفریان و مهران سجودیان درکنار کوروس احمدی به شعر خوانی خواهند پرداخت.
تشریح فلسفه و ماهیت عید سعید قربان و روز بندگی در مفاهیم ادبیات فارسی توسط کوروس احمدی و همچنین اجرای موسیقی زنده با حضور نوید مولوی، از دیگر بخش های این ویژه برنامه خواهد بود.
گفتنی است؛سلسله نشست های ادبی"یک جرعه شعر"با نگاه کارشناسی در برپایی کارگاه های هفتگی نقد شعر و ترانه علاوه بر ارتقاء شعر و سروده های شاعران جوان؛ ویژه برنامه های فرهنگی هنری و ادبی را نیز در مناسبت های ملی و مذهبی با حضوراساتید و شاعران برجسته معاصر، برگزار می کند.
علاقمندان برای حضور در این محفل ادبی می توانند به نشانی: میدان بریانک، خیابان شهید دعوتی، خیابان امیرقلی، فرهنگسرای عطار نیشابوری مراجعه کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن:55135553 تماس بگیرند.

کوروش ایلخانی
رییس روابط عمومی منطقه 10
و  فرهنگ سرای  عطار نیشابوری

 

49139