پایگاه خبری شاینا |shaina

شبكه ورزش، برترين شبكه تخصصي از نگاه مخاطبان

۱۳۹۷/۰۱/۲۸ ۱۱:۰۱

شبكه‌ ورزش سيما در آخرين ارزيابي آراي جشنواره مردمي نوروزي صداوسيما با كسب بيش از يك ميليون و 400 هزار راي عنوان برترين شبكه تخصصي تلويزيون در ايام نوروز را  از نگاه مخاطبان به خود اختصاص داد.

به گزارش شاینا؛‌   اولين جشنواره مردمي نوروزي صداوسيما اين هفته در حالي به كار خود پايان داد كه شركت بيش از 19 ميليون مخاطب در اين جشنواره آمار قابل توجهي بود كه ضرورت بهره گيري از ظرفيت مخاطبان در ارزيابي از برنامه‌هاي تلويزيوني و راديويي را تاييد مي كند.

صدا و سيما در ايام نوروز با تدارك برنامه اي با عنوان «سين سيما» كه از شبكه سه پخش شد و از طريق زيرنويس در شبكه هاي مختلف تلويزيون، اين نظرسنجي را براي ارزيابي عملكرد شبكه ها در توليدات نوروزي آغاز كرد و مخاطبان نظرات خود را از طريق شبكه پيامكي و اپليكيشن سروش ارائه كردند.

 بر اساس آخرين نتايج به‌دست آمده از اين نظرسنجي عمومي كه در ايام نوروز  برگزار شد، شبكه ورزش سيما با كسب 1431470 رأي، شبكه قرآن سيما با كسب 624411 رأي، شبكه اميد با 292802 راي، شبكه آموزش با 247468 راي، شبكه چهار سيما با كسب 235031 رأي، شبكه سلامت سيما با كسب 187114 رأي، شبكه پويا با 162917 راي و شبكه مستند نيز با كسب 48498 رأي از سوي مخاطبان، به‌عنوان برترين شبكه‌هاي تخصصي تلويزيون انتخاب شدند.

گفتني است درنخستين جشنواره مردمي نوروزي صداوسيما شبكه‌هاي اميد و قرآن سيما با 7 نامزد، شبكه آموزش با 6 نامزد، شبكه‌هاي ورزش و سلامت سيما با 4 نامزد، شبكه پويا با 3 نامزد و شبكه مستند نيز با يك نامزد حضور داشتند كه در اين ميان شبكه ورزش سيما به عنوان برترين شبكه تخصصي تلويزيون توانست ضمن جلب نظر مخاطبان بيش‌ترين آراي مردمي را كسب كند و شبكه هاي قرآن، اميد و آموزش به ترتيب در جايگاه‌هاي بعدي قرار گيرند.

مخاطبان توانستند آراي خود را به برنامه‌هاي نوروزي، سريال‌هاي نوروزي، برنامه‌هاي تركيبي، بازيگران و مجريان مورد نظر، از طريق اپليكيشن پيام‌رسان سروش و كد دستوري #97*162* به «سين سيما» ارسال كنند.

قرار است همزمان با اعياد شعبانيه، در برنامه مناسبتي  ويژه اين ايام مراسم قرعه كشي براي انتخاب نفرات مخاطبان و اهداي جوايز به آنان برگزار شود.

 

ستاره کوشا

48006