پایگاه خبری شاینا |shaina

عزم جدي رسانه ملي براي حمايت از كالاي ايراني

۱۳۹۷/۰۱/۱۵ ۱۰:۰۱

رئيس رسانه ملي در ديدار نوروزي با مديران و كاركنان صداوسيما كه در مسجد بلال سازمان و در جوار مقبره شهداي گمنام برگزار شد از عزم جدي رسانه ملي براي تحقق شعار حمايت از كالاي ايراني خبر داد.

 به گزارش شاینا؛ دكتر علي عسكري در اين ديدار كه پس از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شد، سال جديد را به همه كاركنان و همكاران صداوسيما در سراسر كشور تبريك گفت و تصريح كرد: امسال سال حمايت از كالاي ايراني است و همه ما بايد در مسير تحقق اين شعار و رهنمود هوشمندانه مقام معظم رهبري كه موجب افتخار و ارتقاي كشور است موج‌آفريني و فرهنگ‌سازي كنيم و بهره‌وري ملي و كيفيت كالاهاي داخلي را بالا ببريم.

رئيس رسانه ملي با تأكيد بر اينكه شعار حمايت از كالاي ايراني، شعاري بسيار حكيمانه و تأثيرگذار است، تصريح كرد: رهبر معظم انقلاب، كاملاً عملگرايانه موضوع حمايت از كالاي ايراني را در دستور كار قرار دادند و تحقق اين شعار در گرو همدلي و هم افزايي همه توانايي‌ها و قابليت هاي كشور است.

دكتر عسكري با بيان اينكه ملتي كه توانايي توليد و ايستادن روي پاي خود را دارد با ساير ملت‌ها كه فاقد اين توانايي‌ها هستند متفاوت است، گفت: دشمنان مي‌خواستند كه ما به اين توانايي نرسيم اما امروز كشور در جايگاه مناسبي در حوزه توليد قرار دارد و قطعاً امسال با عملياتي كردن شعار حمايت از كالاي ايراني مي‌توانيم با سرعت بيشتري در مسير رشد اقتصادي حركت كنيم.

رئيس رسانه ملي خاطرنشان كرد: همه اذعان دارند كه سال گذشته كه شعار توليد و اشتغال مطرح شد، حال و هواي صداوسيما نيز تغيير كرد و به سمت حمايت از توليد و اشتغال رهنمون شد. امسال هم كه شعار حمايت از كالاي ايراني مطرح شده است، همه بايد در مسير تحقق اين شعارموج‌آفريني و فرهنگ‌سازي كنيم.

دكتر علي عسكري با اشاره به استقبال گسترده مردم از برنامه‌هاي نوروزي رسانه ملي تصريح كرد: به رغم فعاليت گسترده شبكه‌هاي ماهواره‌اي كه از هر راهي براي جذب مخاطب استفاده مي‌كنند به لطف خدا و تلاش همه همكاران رسانه ملي امسال يكي از پرمخاطب ترين نوروزهاي رسانه ملي را به لحاظ تعداد مخاطبان داشته‌ايم.

دكتر عسكري خاطرنشان كرد: رسانه ملي با همه سختي‌هايي كه جذب مخاطب امروز دارد، توانست جذابيت و تنوع خوبي در برنامه ها و توليدات ايجاد و درصد فراواني از مردم را جذب برنامه هاي خود كند.

رئيس رسانه ملي با بيان اينكه صداوسيما، سازماني بسيار حساس و پيچيده در موضوع مديريت افكار عمومي است، خاطرنشان كرد: همه بخش‌هاي رسانه ملي تلاش كردند تا با آرامش و بدون  مشكل و تأخير در تعطيلات نوروزي، برنامه‌ها را به خوبي اجرا و پخش كنند و موجب رضايت مردم و مخاطبان شوند كه جا دارد از زحمات همه همكاران در  معاونت‌هاي صدا، سيما، استان‌ها، سياسي، برون‌مرزي، فناوري و توسعه رسانه، اداري- مالي وحوزه هاي ستادي و اجرايي قدرداني كنم.

رئيس رسانه ملي تأكيد كرد: مقتدرترين، قوي‌ترين واثرگذارترين سازمان فرهنگي در نظام اسلامي سازمان صدا وسيما محسوب مي‌شود و هر يك از شما كه با تقواي الهي و قصد قربت، يك قدم در آن برداريد، عبادت است.

رئيس رسانه ملي با تاكيد بر اينكه كاركنان رسانه ملي بايد با تقويت ايمان و تقوا، در جنگ نابرابر رسانه‌اي كه پيچيده‌ترين جنگ فريبكارانه و عمليات رواني دنياست، خود را تجهيز و مقاوم كنند گفت: كسي كه در رسانه كار مي‌كند بايد خودسازي داشته باشد تا بتواند در مسير رضايت پروردگارتلاش كند و در اين صورت است كه آثار اين تلاش در شبكه‌ها و برنامه‌ها نمود پيدا مي‌كند و در اين رقابت و كارزار سخت مي‌توانيم موفق شويم.

رئيس سازمان صداوسيما در پايان اظهار اميدواري كرد: سال 97 در سايه تلاش همه همكاران سال موفقيت‌هاي چشمگير براي رسانه ملي باشد.

 

فاطمه عبدالمحمدی

47930