پایگاه خبری شاینا |shaina

آخرین روزهای ضبط «رنج پنهان» همزمان با پخش سریال

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۱۵:۱۱

سریال «رنج پنهان» که این شب‌ها از شبکه یک سیما راهی آنتن می‌شود، تا چند روز دیگر آخرین روزهای تصویربرداری را نیز به اتمام می‌رساند.

به گزارش شاینا؛  رضا جودی ـ‌ تهیه‌کننده «رنج پنهان» ‌ـ ضمن اعلام خبر بالا، در پاسخ به این پرسش که با توجه به مضمون انقلابی این سریال، زمان پخش آن پس از دهه فجر آسیبی به جذب مخاطب نمی‌زند، توضیح داد: اصلا اینطور نیست. فکر می‌کنم از ۱۲ بهمن تا ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی) می‌توان سریال مناسبتی انقلابی پخش کرد و اصلا لزومی ندارد که این سریال‌ها صرفا در ایام دهه فجر و به صورت مناسبتی پخش شوند، بلکه می‌توانند در طول سال نیز راهی آنتن شوند.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که پخش نشدن سریال «رنج پنهان» در دهه فجر علت خاصی دارد؟ گفت: بر خلاف آنچه که در برخی از رسانه‌ها عنوان شد، برای پخش سریال هیچ مشکلی وجود نداشت و از همان ابدا نیز از سوی شبکه عنوان شد که در ایام دهه فجر سریال «ستارخان» و بعد بلافاصله سریال «رنج پنهان» پخش می‌شود که همین طور هم شد.

سریال رنج پنهان

تصویربرداری سریال «رنج پنهان» به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه‌کنندگی رضا جودی پس گذراندن حدود دو ماه پیش تولید، در لوکیشنی در محمودیه تهران آغاز شد.

در خلاصه داستان این سریال که در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده، آماده است: در سال ۵۳ مرگ جوانی در دانشگاه، برادر و دوستانش را برمی‌آشوبد. بحران آن سال‌ها، اختناق فضای موجود و شور جوانی، یوسف را وارد بازی پیچیده ای می‌کند که اسلحه و خشونت تنها راهکار عملی اوست. کار به جایی می رسد که او باید مخفیانه در شهر تهران روزگار بگذراند. حال، سکوت خفته راهکار دیگری را پیشنهاد می کند.

بهنام تشکر، قطب‌الدین صادقی، کاوه خداشناس، اتابک نادری، سمیرا حسینی، کریم امینی، فرشید زارعی فرد، علی غلامی، مهدی سقا، آزاده سدیری، سونیا اسماعیلی، علی شجاع، ساناز نیک نام، ستاره توکلی، فرهاد روشن و مهران میرزایی از جمله بازیگران این سریال تلویزیونی هستند. 

سریال رنج پنهان

سایر عوامل سریال «رنج پنهان» عبارتند از: رضا جودی (تهیه‌کننده)، بیژن میرباقری (کارگردان)، بهرام جلالی (مدیر تولید)، حسین فیض‌آبادی (جانشین تولید)، حسین تراب‌نژاد و مهدی حمزه (فیلمنامه ـ بر اساس طرحی از حمیدرضا سبحانی‌نژاد)، سید علی هاشمی (دستیار یک و برنامه‌ریز)، ناصر محمودکلایه (مدیر تصویربرداری)، ناصر بیگ زاده (تصویربردار)، بهزاد جعفری (طراح صحنه)، بهنام جعفری (دستیار طراح صحنه)، مرجان گلزار (طراح لباس)، احسان روناسی و شیوا پاک‌نیت (طراحان گریم)، فرخ فدایی (صدابردار)، آریا اردستانی (تدوین) و یوسف آقایی (مدیر تدارکات).

سریال رنج پنهان

47445