پایگاه خبری شاینا |shaina

۴ فیلم جدید از روز چهارشنبه اکران می‌شود

۱۳۹۶/۱۰/۰۴ ۱۳:۱۰

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: از صبح چهارشنبه ۴ فیلم سینمایی در گروه‌های مختلف اکران می‌شود و قرارداد یک فیلم در این جلسه به ثبت رسید.

به گزارش شاینا؛  غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره جلسه امروز (4 دی ماه) شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد فیلم سینمایی «ما خیلی باحالیم» بعد از فیلم «سد معبر» در گروه ماندانا به ثبت رسید و 4 فیلم در گروه‌های مختلف از روز چهارشنبه اکران می‌شود.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «پسرعمو دخترعمو» در گروه زندگی به جای فیلم «شکلاتی» از روز چهارشنبه اکران می‌شود، همچنین فیلم‌های «سد معبر» در گروه سینمایی ماندانا به جای «ثبت با سند برابر است» ، فیلم «آرمان شهر» در گروه آزاد از روز چهارشنبه اکران می شود و فیلم انیمیشن «کلیله و دمنه» ویژه دانش ‌آموزی از روز چهارشنبه به نمایش در می آید.

فرجی درباره سینمافرهنگ و امکان اکران عمومی فیلم‌ها در این سالن گفت: ابراهیم داروغه زاده مدیرکل ارزشیابی و نظارت در جلسه امروز شورا حضور داشتند و درباره اکران فیلم‌ها در این سالن سینما بحث شد. تصمیم بر این شد تا پایان سال سینما فرهنگ فیلم های گروه هنر و تجربه را اکران کند و از سال  جدید به طور کامل در اختیار اکران عمومی فیلم ها قرار گیرد.

وی درباره تصمیم شورا برای اکران فیلم «عصبانی نیستم» تاکید کرد: هیچ صحبتی درباره اکران فیلم «عصبانی نیستم» در شورا انجام نشد.

اصغر لوائی

46816