پایگاه خبری شاینا |shaina

واکنش چهره‌های هالیوود به پیام نیشدار ترامپ برای تبریک سال نو +عکس

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۵:۱۰

تسنیم نوشت: روز گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده آمریکا پیام تبریکی پر از کنایه منتشر کرد که در فضای مجازی بسیار پر حاشیه شده است.

به گزارش شاینا؛  در شب سال نوی میلادی دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در پیامی که روی صفحه توییتر خود منتشر کرد، آغاز سال 2017 را به مردم آمریکا و مخالفانش تبریک گفت. این پیام به شرح زیر است: «سال جدید را به همه تبریک می گویم. از جمله به خیل دشمنانم و آنهایی که با من مبارزه کردند و آن قدر شکست سختی خوردند که نمی دانند چه کنند. با عشق!»

این پیام اصلا به مذاق مخالفان خوش نیامد. برایان کرانستون، بازیگر مجموعه مشهور «برکینگ بد» یکی از کسانی بود که می گفت با انتخاب ترامپ مهاجرت خواهد کرد. اگرچه او مهاجرت نکرده اما در توییتر پاسخ رئیس جمهور منتخب را داده است: «رئیس جمهور منتخب عزیز! من دارم واقعا تلاش می کنم که به تو زمان بدم تا یه رهبر بشی. اما حتی پیام تبریکت نیشدار است. نمی شه یه برنده «رو اعصاب» نباشی؟!»

مایکل مور، مستند ساز سرشناس آمریکایی هم پیام مت اوسوالت را باز نشر داده و نوشته بود هیچ جوابی بهتر از این نیست. اوسوالت در توییترش نوشته: «این (پیام) مثل چیزی است که جوکر درست قبل از رها کردن زنبورهای کشنده در گاتهام می گوید!»

کیت اولبرمن، مجری و گزارشگر ورزشی آمریکا که اتفاقا کارشناس مسائل سیاسی کشورش هم به حساب می آید، اما با هشتگ «رئیس جمهور اقلیت»، نوشته :« همین طور دونالد ترامپ: در رای گیری مردمی چه کسی بود که دوباره شکست سختی خورد؟!»

جالب است سال گذشته که دونالد ترامپ به رای مردم احتیاج داشته، پیام تبریک بسیار محترمانه تری منتشر کرده و در آن ضمن آرزوی سلامتی و سالی خوش، از رای دهنده ها خواسته بود تا در سال 2016 کمک کنند تا با هم «آمریکا را دوباره بزرگ کنند!» اما اگر به پیام تبریک سال 2015 ترامپ رجوع کنیم، باز لحن نیشدار و زشت این میلیاردر آمریکایی را می بینیم. از این جهت خیلی ها پیام تبریک امسال را شبیه پیام تبریک سال 2015 ترامپ می دانند.

هالیوود همیشه علیه ترامپ فعالیت کرده و این موضوع اصلا چیز جدیدی نیست. تعداد سلبریتی های درجه یک حامی رئیس جمهور منتخب آمریکا شاید کمتر از تعداد انگشتان یک دست شوند. به عنوان مثال در مراسم سال نوی دونالد ترامپ که در فلوریدا برگزار شد، سیلوستر استالونه از جمله معدود سلبریتی های حاضر بود. با توجه به این که هنرمندان آمریکایی به هر اتفاق کوچکی، حتی پیام سال نوی ترامپ واکنش نشان می دهند، این موضوع می تواند مشکلاتی را در طول دوره حکومت رئیس جمهور منتخب در کاخ سفید همراه داشته باشد.

40450